Yaşam

İtiraf etti: Müge Anlı’da aranan 7 çocuğuyla Şükrü Güven’i meslektaşının öldürdüğü ortaya çıktı

Müge Anlı’da ailesi tarafından kayıp sanıldığı için aranan 64 yaşındaki 7 çocuk babası Şükrü Güven davasında bugün çarpıcı bir gelişme yaşandı. Programın canlı yayınında açıklama yapan Anlı, Güven’i öldüren meslektaşının suçunu itiraf ettiğini duyurdu.

İşte olayın detayları…

Hafta içi her gün şüpheli kaybolmalarla gündem yaratan Müge Anlı ve Tatlı Sert önceki gün farklı bir kaybolma vakasıyla ekranlardaydı.

64 yaşındaki evli ve 7 çocuk babası Şükrü Güven’den 31 Ocak 2023 Salı gecesinden bu yana haber alamayan ailesi çareyi Müge Anlı’ya başvurarak buldu.

En son Antalya Serik’te görülen Şükrü Güven’in başına gelenler programda tartışılırken kızının açıklamaları kafaları karıştırdı.

Babasının bazı düşmanları tarafından tehdit edildiğini söyleyen kızı Sevgi de, kaybolmadan bir gün önce babasının kendisiyle konuştuğunu söyledi.

Sevgi’nin aktardığına göre Şükrü Güvenilir, “Bugün ilk kez göreceğim biriyle görüşeceğim. Yeni bir arkadaş grubuna katılıyorum. Alkol istediler, ben de bunları aldım” dedi ve ertesi gün ortadan kayboldu.

Damadın damadının komşusu Yusuf’la görüştüğü anlaşılan olayda grubuyla birlikte olay yeri dahil birçok inceleme yapan Anlı, bugün canlı yayında değerli açıklamalarda bulundu.

Günlerdir her yerde aranan Şükrü Güven’den acı haberi alan Anlı, programda 7 çocuk babası cinayete kurban gittiğini duyurdu.

24 gündür kayıp olan Şükrü Güven’in olay gecesi 34 yaşındaki meslektaşı Bekir Demiray tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Bekir Demiray’ın cinayeti itiraf ettiğini ifade eden Anlı, olay gecesi her iki taraftan da alkol aldığını ve Demiray’ın Şükrü Güven’in kendisine küfür ettiği gerekçesiyle Demiray’ın kafasına vurarak öldürdüğünü ifade etti.

Şükrü Güven’in Isparta’nın sonundaki bir araziye gömüldüğü ortaya çıkarken, söz konusu olayda Şükrü Güven’in arabası, katilinin evinin balkonundan görünen bir toprakta bulundu.

haber-karpuzlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu