Ekonomi

Murphy Oil Corporation liderlik terfilerini duyurdu

HOUSTON – Murphy Oil Corporation (NYSE: MUR), 1 Şubat 2024’ten itibaren Eric M. Hambly’nin yeni Başkan ve Operasyon Direktörü ve E. Ted Botner’ın İdari Başkan Yardımcısı olarak görev yapacağı değerli yönetici terfilerini duyurdu.

18 yıldır Murphy Oil’de çalışan Eric M. Hambly, şirketin özellikle Meksika Körfezi, Malezya, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki karadaki küresel arama ve üretim operasyonlarında önemli bir rol oynadı. Hambly, yeni görevinden önce 2020 yılından bu yana Operasyonlardan Sorumlu Lider Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Hambly, Brigham Young Üniversitesi’nden kimya mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir ve Harvard Business School’da İleri Yönetim Programını tamamlamıştır.

Şirkete 2001 yılında avukat olarak katılan E. Ted Botner, Murphy Oil bünyesinde Kıdemli Başkan Yardımcılığı, Genel Hukuk Müşavirliği ve Kurumsal Sekreterlik gibi çeşitli görevlerde bulunmuş olup, yeni idari sorumluluklarının yanı sıra bu görevlerine devam edecektir. Botner’ın eğitim geçmişi, Teksas Üniversitesi’nden sanat ve işletme alanında lisans derecelerini, Southern Methodist Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisansını ve Arkansas Üniversitesi’nden hukuk diplomasını içerir.

Murphy Oil CEO’su Roger W. Jenkins, Hambly ve Botner’ı terfilerinden dolayı tebrik ettiğini belirterek, şirketin stratejik temelleri olan borç azaltma, icra, keşif ve hissedarlara geri dönüş konularındaki bağlılıklarını vurguladı.

Murphy Oil Corporation, insanları güçlendiren enerji sağlamaya kendini adamış bağımsız bir petrol ve doğal gaz arama ve üretim şirketidir.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

sarkoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu