Haber

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı: ‘Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırız’

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, teşkilat olarak 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimine hazır olduklarını belirterek, “Milletimiz kimin samimi kimin tutarlı olduğunu görüyor. oy sandığı.” söz konusu.

Partiden yapılan açıklamada, İl Başkanı Saygılı ile AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Ceyda Ayrılan Çankırı ile belediye meclisi üyelerinin görüşmeye geldiği belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turuna hazır ve heyecanlı olduklarını söyleyen Saygılı, “Milletimiz kimin samimi kimin tutarlı olduğunu görüyor. İstikrar ve samimiyet sandıktan çıkacak. O zaman Erdoğan büyük farkla kazanır.” Daha güçlü ve hızlı adımlarla yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, 14 Mayıs seçimlerinin kendileri için gerçek bir anket olduğunu belirterek, “Hepimizin daha çok asılması gereken bir sürecin içindeyiz. Aslında kesin sonuçları olan bir anketimiz var. Bu seçimi bir anket olarak düşünün, bunu anket sonucunda gördük, “Eksiğimiz noktalar var. Hiç ummadığımız yerlerden Cumhurbaşkanımız için sandıklardan oylar geldi ve sandıktan bazı oylar çıkmadı. İl ve ilçeleri ayağa kaldırmanın zamanı geldi.” değerlendirmesini yaptı.

Meclis üyelerini sahada görmek istediklerini vurgulayan Çankırı, şunları kaydetti:

“Son bir haftamız var. Meclis üyelerimizin ısrarla altını çizerek hepinizi sahada çok güçlü görmek istiyoruz. Rehavete kapılmamamız gerekiyor. Önümüzde bırakmamamız gereken bir seçim var. Mücahitler gibi gözlemciler istiyoruz. Burada ne kadar güçlü olduğumuzu göstermemiz gerekiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu