Haber

“Annem için evlendim” dedi! Yonca Evcimik’in 3 yıllık eski karısını duyan şok oldu…

90’lı yıllarda “Abone” müziğiyle müzik piyasasını kasıp kavuran Yonca Evcimik, yaptığı danslarla da sektöre damgasını vurdu.

Birçok başarıya imza atan ve ekranların aranan yüzü haline gelen Yonca Evcimik, kariyeri boyunca televizyon projelerinde de yer aldı.

Oyunculuk yeteneğini ‘Çılgın Bediş’ dizisiyle de gösteren Evcimik, bu lakapla anılmaya devam ediyor.

90’lar Türkçe pop denilince akla ilk gelen isim Yonca Evcimik şimdi 59 yaşında.

Yonca Evcimik’in mesleği dışında özel hayatı da merak ediliyor. Bekar olduğu bilinen Evcimik, evliliğin tadına bir kez varanlardan.

Annesinin isteği üzerine evlendiğini ve bu zamana kadar çocuk sahibi olma hayalinin olmadığını söyleyen müzisyen, şunları söyledi: “Her anne gibi annem de evlenmemi istedi. Annem istediği için evlendim yoksa evlenmezdim. Hiç çocuk istemedim. Sorumluluk sahibi biriyim ama bunda görevim demek ki.” hayat anne olmak değil, bunu kendimde bir eksiklik olarak görmüyorum.”sözlerini kullandı.

Yonca Evcimik’in 3 yıldır evli olduğu eşi ekranların tanınan isimlerinden biri oldu.

Yonca Evcimik’in eski eşi

Yonca Evcimik, 1994 yılında tanıştığı ve aşık olduğu Harun Özakıncı ile evlendi.

3 yıl evlilik hayatlarını sürdüren çift, 1997 yılında boşanma kararı aldı.

Harun Özakıncı ile olan evliliğinden bahseden Yonca Evcimik, şunları söyledi: “Ayrılırken de aşıktık. Çok sevdik birbirimizi. Sadece hayattan beklentilerimiz ve hayallerimiz farklıydı”söz konusu.

Harun Özakıncı 90’lı yıllarda “Sabah Şekeri” programıyla adından söz ettirdi.

Özakıncı, daha önce verdiği bir röportajda, “Ben ölürsem, ‘Harun Özakıncı öldü!’ Onun yerine ‘Yonca Evcimik’in eski eşi öldü’ yazıyorlar.sitem etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu